0 из 10
0 голос
0 1

фитнес клуб

Forma

Львов, ул. Братів Міхновських, 23
(032) 232 90 95
7:00-22:00
Парковка:  Охраняемая
Предложения фитнес центра:  Йога , Кафе/бар , Пилатес , Сауна
Специальные:  Детская комната
Позиционирование:  Для всей семьи
   Фітнес-клуб Forma – будьте в формі!
   
   Фітнес-клуб Forma – це новий клуб преміум-класу, розташований неподалік від центру міста, що відкриється у Львові вже в серпні 2013 року. Клуб пропонує найсучасніші тренажери, індивідуальний підхід та особливу клубну атмосферу. Фітнес-клуб Forma надає широкий спектр послуг тренування, відпочинкові послуги, а також спеціальний додатковий сервіс.
   Ви можете займатись у зручній для вас формі: індивідуальні, групові чи секційні заняття.
   
   Особлива турбота. У всьому.
   Окрім персонального тренера, перед початком тренувань Васобов’язково проконсультуєдієтолог. Наш спеціаліст підбере саме той комплекс харчування, який буде оптимальним для Вас та вашої індивідуальної програми тренувань.
   Якщо Ви вирушаєте в довготривале відрядження чи відпустку ваші відвідування в клубі не зникають. Просто попередьте адміністратора і ми «заморозимо» Ваш абонемент на період від одного до трьох місяців.
   
   Унікальність в Формі.
   Фітнес-клуб Forma – перший фітнес-клуб у Львові, який пропонує виключно індивідуальний підхід та найновітніші тренажери.
   Окрім тренажерів загальних груп (спіннери, силові тренажери, велотренажери, бігові доріжки та ін.) ми пропонуємо спробувати арк-тренери. Ці тренажери нового покоління від бренду Cybex стануть вашими помічниками завдяки сенсорним дисплеям та автоматизованому обладнанню.
   
   Ви можете розширити свої заняття завдяки таким секціям фітнес-клубу:
   йога, степ-аеробіка, аеробіка, пілатес, тай-бо, боді-дамп, power-ball, беллі-денс, стріп-денс, стретчінг, каланетика.
   
   Абонементи.
   Клуб пропонує три типи абонементів: V.I.P., Gold, Silver. Особлива пропозиція – карта Джуніор, для молодих людей віком 12-17 років, які вже слідкують за своєю формою. Термін дії абонементів – один рік. Джуніор та секційні абонементи діють на визначений термін, за побажанням клієнта.Також ми пропонуємо дитячі секційні абонементи від 2 до 7 років. Можлива оплата абонементу поетапно.
   
   Сервіс та відпочинок.
   Відпочинкові послуги будуть представлені солярієм, кріосауною, спа-капсулою, масажним кабінетом та фіто-баром. У клубі передбачена дитяча кімната, парковка під охороною на 40 місць. Ваші особисті цінні речі Ви можете покласти в персональну шафку, захищену надійною системою.