0 из 10
0 голос
0 1

арт-центр

Я.Гретера / Greter Art Centre

Киев, ул. Вадима Гетьмана, 6
ТРЦ "Більшовик", блок А, 3 поверх
(044) 200-07-60, (097) 911-39-78
11:00-21:00
Вход:  Свободный
   Відкриття арт-центру „Якова Гретера” стало визначною подією в культурному житті Києва. Новий арт-центр являє собою один із найбільших виставкових майданчиків міста в додаток із власною інфраструктурою.
   Центр знаходиться в приміщенні ТРЦ ”Більшовик” і займає цілих 5 поверхів. На першому поверсі арт-центру знаходиться магазин. Цей простір відведено для молодих українських дизайнерів, які представляють свої ексклюзивні вироби: прикраси, іграшки, одяг, сувеніри, предмети інтерєру та меблі. Крім того, магазин буде цікавий і митцям, якщо треба придбати спеціалізовану літературу або художні матеріали.
   Три наступних поверхи – безпосередньо експозиційні зали, де відвідувачі можуть познайомитись із творчістю українських художників. Куратори експозицій не ставлять собі за мету шокувати глядача тим, що зараз видається за сучасне мистецтво. Навпаки, - у „якісному арті” галереї відвідувачі можуть побачити давно знайомі (а може, і забуті) мотиви, знайти порозуміння із художниками, а ще - відкрити для себе нове, модернове художнє бачення.
   На останньому ж поверсі – арт-кафе, де можна посмакувати ароматну каву, спілкуючись про мистецтво. До речі, цей обєкт арт-центру планується як майданчик для проведення арт-подій та інших заходів, які, звичайно, стануть цікавішими у контексті творчої атмосфери центру „Якова Гретера”.
   Для тих, хто бажає не просто спостерігати сучасний арт, а й доторкнутись до мистецтва, арт-центр проводить різноманітні майстер-класи. Вони розраховані як на дорослих, так і на маленьких відвідувачів.