Сузiр'я (большая сцена): добавить событие
0 из 10
0 голос
2 1

мастерская театрального искусства

Сузiр'я (большая сцена)

Киев, ул. Ярославов Вал, 14Б
(044) 272-41-88
10:00-19:00
    Київську академічну майстерню театрального мистецтва “Сузір’я” – перший в Україні ангажементний театр – було створено у 1988 році. З моменту заснування і до сьогодні театр очолює художній керівник-директор Народний артист України Олексій Кужельний. У виставах театру беруть участь найкращі актори столичних театрів – народні та заслужені артисти України, а також театральна молодь. Серед зірок українського театру, що протягом всіх театральних сезонів дарували прихильникам театрального мистецтва свій талант, відомі майстри сцени Надія Батуріна, Лариса Кадочнікова, Лариса Кадирова, Людмила Лимар, Раїса Недашківська, Степан Олексенко, Ада Роговцева, Богдан Ступка, Микола Рушковський.
    До постановок вистав залучаються, як досить відомі, так і молоді режисери. В репертуарі театру класичні та сучасні постановки, що йдуть російською та українською мовами.
    Вистави демонструються одночасно на двох сценічних майданчиках: на основній “великій” сцені, що розрахована на 80 місць та на мікросцені – 21 місце.
    КАМТМ “Сузір’я” неодноразово представляла українське театральне мистецтво на Міжнародних фестивалях у Німеччині, Польщі, Чехії, Румунії, Росії, Словаччині, Угорщині, Австрії, Голландії, Йорданії, Єгипті, США, Італії, Югославії, Греції, Австрії, Македонії, на міжнародних фестивалях “Відлуння”, “Херсонеські ігри”, “Біла Вежа”, “Золотий Лев”, “Тернопільські театральні вечори”, “Мельпомена Таврії”, “Кримський Ковчег. Кафа – 2004”. Майже завжди жюрі високо оцінювало роботи театру.
    КАМТМ “Сузір’я” – Лауреат багатьох театральних фестивалів, володар численних премій та дипломів.
 • KrisСузiр'я (большая сцена)
  "Сузір'я" один з найкращих камерних театрів Києва! В ньому гармонічно поєднуються постановки сучасної драми на малій сцені при мінімумі декорацій і витримана гарна школа акторської гри. Тут можна побачити як іменитих акторів з інших театрів, так і молоді таланти. На мою думку "Сузір'я" найближче з усіх театрів знаходиться до звичної класично-репертуарної великої сцени. Та все ж, вистави, які тут створюються сучасні і актуальні - цим, напевне, він і завоював таку палку прихильність глядачів. На жаль, в нас мало театрів в яких постійно аншлаг з квитками, та в Сузір'ї майже постійно аншлаги. І краще всього заздалегідь бронювати їх по телефону або імейлу, а потім викупати безпосередньо перед виставою. Скільки раз була в цьому театрі - ні разу проблем не було) Просто маленькі театри зазвичай не розраховані продаж квитків через касу.

  А театр чудовий, атмосферний. Фоє залу головної сцени, взагалі, історичне приміщення з декількома залами в стилі розкішного салону 19 ст. На сходах вас зустріне усміхнений швейцар і побажає приємного вечора. Зазвичай перед виставою лунає жива музика фортепіано чим створює неповторний настрій перед переглядом. А на мікро сцені, приміщення якої розташовано за рогом у дворику, не претензійний зовнішній вигляд поєднується з вдалим жартом для самих важливих людей в театрі перед великим дзеркалом розміром з стіну!

  Чудовий театр! Щиро раджу)

  Більше про вистави на http://theater_kiev.livejournal.com/
  | 46.201.83.*
 • olegСузiр'я (большая сцена)
  В это воскресенье были у Вас в кассе. У Вас всегда такие невнимательные кассиры? Мы стояли и ждали минут 10 пока она наговориться по телефону по своим личным делам, а на нас ноль внимания. Пришлось просто повернуться и уйти.
  | 93.73.7.*