Музей театрального, музичного та кіномистецтва України: добавить событие
0 из 10
0 голос
0 1

музей

Музей театрального, музичного та кіномистецтва України / Музей театрального, музыкального и киноискусства Украины

Киев, ул. Ивана Мезепы, 21, корпус
м. Арсенальная (на тер. Киево-Печерской Лавры)
(044)280-18-34
10:00 - 17:00
   Музей театрального, музичного та кіномистецтва України єдиний в країні за своєю спеціалізацією. Він має славну на імена і події історію.
   
   Музей запрошує гостей. Завітайте і Ви щоб переконатись, що тут панує справжнє театральне свято!
   Колекція музею має давню історію, адже перші експонати почали збирати в 1923 р. при мистецькому об’єднанні “Березіль” за ініціативою Леся Курбаса. Нині в фондах зберігаються експонати з історії українського театру, кіно, музики. На першому поверсі музею з 1980 р. працює експозиція “Театральне мистецтво на Україні від давнини до початку 20 ст.”, про неї хочемо Вам розповісти.
   
   Музей театрального, музичного та кіномистецтва є єдиним українським музеєм, в якому найповніше розкрито історію становлення театральної справи наших країв. Експозиційна оповідь про історію театру на Україні, починаючи від стародавніх народних обрядових ігор аж до початку ХХ ст., ведеться мовою самого театрального мистецтва. Ви ніби потрапляєте у "машину часу", яка переносить у глибину століть, з одного історичного періоду в інший, одночасно залишаючи у сьогоденні. Це своєрідне музейне дійство, яке розкриває перед відвідувачем саму сутність театру.
   
   В затишних маленьких залах експозиції на відвідувача чекають найрізноманітніші експонати: вертепні ляльки, оригінальні рукописи п’єс з ремарками авторів, костюми акторів та численні фотографії з яких на Вас дивляться кумири публіки минулого століття. Всі матеріали в музеї розташовані дуже зручно для огляду, досить оригінально виглядають рухливі планшети з фотографіями та афішами, які наче театральні лаштунки заїжджають один за одного, відкриваючи новий сюжет.