10 из 10
1 голос
1 1

ресторан

Желток

Киев, ул. Льва Толстого , 11/61
(063) 396-10-10
8:00-23:00
   Ресторан-дінер "Жовток" – це унікальний проамериканський ресторанний формат-трансформер. Як і всі заклади Фанера Project, він мережевий та фановий:
   • це заклад-трансформер: вдень - дінер, а з 18.00 до 19.00 - працює аперитив на барі (у цей час перевтілюється персонал, зали, змінюється меню, музичний супровід);
   • це не чистий американський формат, а певний стьоб над ним: європейський ресторан, якби його віддали робити американським провінціалам, або американський дінер, якби його робив європейський ресторатор;
   • у "Жовтку" зібрані всі трендові та фанові фішки американської культури, з голлівудських фільмів, мультфільмів або з якими стикалися в США.
   Вдень у "жовтку" приємно ситно поїсти традиційні американські страви, близькі за форматом і ціною до фаст-фуду, але з ресторанною якістю, а ввечері - посидіти в романтичній ресторанній атмосфері, смакуючи каліфорнійське вино або унікальні коктейлі.
   Ресторан-дінер "Жовток" входить у мережу Фанера Project, як і успішний формат фан-бар «Банка». Вони засновані ресторатором Максимом Храмовим та маркетологом Антоном Білецьким. Перший заклад цього формату відкрито 31 березня 2013 в Києві на перетині вул. Льва Толстого й вул. Володимирської. 2012 рік на логотипі «Жовтка» говорить про рік розробки цього формату. Він, як і фан-бар «Банка», і ряд інших – готуються до відкриття ресторанних форматів Фанера Project, розроблених у серпні 2012 року.