Замок Выдубичи: добавить событие
0 из 10
0 голос
2 1

рыбный ресторан

Замок Выдубичи

Киев, Набережно-Печерская дорога, 5
Правый берег, возле моста Патона, напротив Выдубицкого монастыря
(044) 286-27-07, (044) 525-07-93
12:00-24:00
   Ресторан “Замок “Видубичи” розташувався прямо на березі Дніпра, в одному з найзатишніших місць Києва. Коли міський шум залишається позаду, його кам’яні стіни з бійницями зустрічають вас і вітають, як найжаданішого гостя, і ви одразу поринаєте в атмосферу справжнього середньовічного замку.
   «Скажи, о путник, куда ведёт тебя тропинка? Доспехи твои тяжелы, но более тяжек труд – бороться не со злом, но с несправедливостью. Ты честен и ловок, тебе неведом страх и слабость. И всё же – будь справедлив и к себе, остановись на время, отдохни!» Ці слова ніби виринають із мороку вашою підсвідомості. Ви вже десь їх чули, а може й самі їх вимовляли років 500 тому, в якомусь іншому житті...
   Отже, побрязкуючи щойно викуваними спеціально для вас вашою фантазією латами, ви переступаєте поріг цього гостинного замку, а ваша уява вже малює вам картини лицарських частувань та змагань. І лише найсміливіший політ фантазії сягає лицарської... риболовлі.
   Ресторан “Замок “Видубичи” гостинно розкриє для вас усі свої зали, серед яких Камінний зал, розрахований на 50 осіб, Банкетний зал, що вміщує 150-170 осіб та Синій зал. Дизайн кожного з них є неповторним, але об’єднує одне: всі вони створюють вишукану атмосферу справжнього замку лицарської епохи. Камін, прикрашений шкурами ніби щойно убитих на полюванні диких звірів, лицарські обладунки та зброя, стилізовані меблі та вітражі на вікнах – усе це є невід’ємною частиною інтер’єру ресторану.
   Але справжньою “родзинкою” ресторану “Замок “Видубичи” є жива риба. І це не просто жива риба, до якої кияни вже встигли звикнути після появи акваріумів у супермаркетах, це най- найживіша риба. Бо її не привозять у “Замок”, вона справді тут живе у спеціальних басейнах. Кожний відвідувач, який замовляє в ресторані рибне блюдо, може власноруч зловити для себе на вудку рибину, й потім спостерігати, як повар приготує її. Замкові рибні запаси – це справжнє багатство: соми, осетри, форель, карасі, коропи, веслоноси, білі амури.
 • КсюшаЗамок Выдубичи
  Да ехать нужно только на машине - ну или такси. Но оно того стоит - ездим часто компанией на выходных в сауну и покушать - рыбки свежей поесть. Летом вообще здорово на открытой терассе - как будто не Киев. У нас уже карточка есть их дисконтная - с ней приятнее гораздо в плане цен. Они не всегда ее выдают - но если хорошо посидеть и спросить - выдадут, не откажут
  | 77.123.41.*
 • НаталиЗамок Выдубичи
  Были в ресторане в субботу. В общем понравилось и кухня, и интерьер, и обслуживание. Минус конечно же - это дорога. Так не доеедешь, только на машине. Мы отдыхали компанией, и часть ребят добиралась не на машинах. Были у вас в вип комнате на втором этаже - уютно ничего не скажешь.
  Особенно понравилась ваша рыба с бассейна!
  | 91.210.165.*