9,52 из 10
23 голосов
28 1

ресторан

Ролл Хаус / Roll House

Киев, пр-т Героев Сталинграда, 24А
(044) 222-51-51
10:00-23:00

Чтобы оставить свой отзыв войдите под своей учетной записью или под учетной записью Вконтакте.

Если у вас нет учетной записи, то зарегистрируйтесь для получения возможности оставлять отзывы о заведении.

 • clientРолл Хаус
  Доброго вечора!

  Були сьогодні у вашому закладі на оболоні. Такого неподобства давно не зустрічала. Пиво на смак явно відчувалось розбавленим. Гіршого різотто я ніколи ніде не куштувала - складалось враження, що це просто підсолена молочна каша, не відчувався ні бульйон на якому мав би варитись цей різотто ні вершків ні пармезану, я вже мовчу про шматочки мяса. Вперше бачу класичне різотто у вигляді соленої молочної каші - просто жах! Сир-фрі: замість хрусткої скоринки на сирі товстий шар сухарів, і всього три жлобські штучки, коли ціна 65 грн., так за ці ж гроші для рикладу в Бочці, яка в центрі і з зовсіми іншими цінами за аренду можна хорошими пресмачними сир-фрі насолодитись, ще й кількість не жлобська.
  Якщо ви вже надаєте послуги клієнтам, то постарайтесь виконувати якісно роботу, а не подавайте на стіл "фігню", яку ви називаєте італійськими і американськими назвами, якщо і уявлення не маєте як це готується!!! Позор!
  Особисто ми компанією, побувши у вашій забігалівці, точно ніколи не порекомендуєм вас, не завітаєм до вас і будемо говорити, свої враження іншим!
  Надіюсь ви задумаєтесь над якістю, яку надаєте людям!

  Ніколи не ходіть сюди! Шеф-повар не вміє готувати і кафешка херня!!!
  | 93.72.221.*