Ocean Plaza Boutique Cafe: добавить событие
0 из 10
0 голос
0 1

ресторан

Ocean Plaza Boutique Cafe

Киев, ул. Горького, 176
(050) 469-19-98
   Елегантний ресторан OCEAN PLAZA BOUTIQUE CAFE гармонійно розташувався на другому поверсі, у самому центрі життя торгового комплексу. За величезними вікнами кафе завжди рух, а всередині вишукана та затишна атмосфера спонукає зупинитися на хвилинку й відпочити від суєти.
   
   В OCEAN PLAZA BOUTIQUE CAFE дивовижна елегнтність ліній поєднується з тонкими елементами класики й навіть авангарду. Відчути цей неповторний настрій можна, лише відвідавши ресторан особисто.
   
   Тут у вас завжди буде непростий вибір: розташуватися на території кафе за невеликими столиками на м’яких затишних кріслах, щоб спостерігати за життям торгового комплексу Ocean Plaza за склом, або надати перевагу більш камерній атмосфері ресторану, щоб зосередитися на власних думках.
   
   Кухня Ocean Plaza Boutique Cafe різноманітна, повністю відповідає назві ресторану й настрою актуальних новинок. Легке ароматне меню дозволить вам покуштувати улюблені страви італійської, японської, паназіатської, середземноморської кухні.
   
   Особливе місце в Ocean Plaza Boutique Café відведене напоям, а саме винам, шампанському й коктейлям.
   
   Такого асортиметну напоїв на розлив ви не знайдете у жодному закладі міста. Тож чекаємо на вас з самого ранку й до вечора!