Київський національний академічний театр: добавить событие
0 из 10
0 голос
3 1

театр

Київський національний академічний театр

Киев, ул. Большая Васильковская, 53/3
бывшая ул.Красноармейская
(044) 287-26-30
дневной - 12:00, вечерний - 19:00
Подробная информация отсутствует
 • Елена ГалузевскаяКиївський національний академічний театр
  Welcome to кохання

  Це була дивна пара: один хлопець у костюмi з краваткою, інший – у джинсах і футболці. Та й називали себе незвичайно – Флорестан та Евзебій, зовсім як у музико-критичних статтях німецького композитора-романтика Роберта Шумана. В антракті і по закінченні вистави в театрі оперети «Welcome to Ukraine або Подорож у кохання» хлопці спілкувались досить голосно, тому я вирішила дещо занотувати.
  Ф.: Не розумію, навіщо ти мене сюди привів?
  Е.: У подруги завтра екзамен, не пропадати ж квитку. Ти незадоволений?
  Ф.: Я надаю перевагу чистим жанрам – класика, джаз, фольк. Тут же такий коктейль!
  Е.: А хіба в житті все не сполучається? Мудро було сказано: всі жанри гарні, крім нудного. Вся ця вистава побудована на контрастах.
  Ф.: Несподіванок, справді, не бракувало. То хор з’являється в темряві із свічками, то виходить у вигляді вертепу через зал на сцену. Але при чому тут мюзикл? В одеському театрі музкомедії такі сучасні мюзикли, та й у нас я їх колись бачив...
  Е.: Це ти пригадав гастролі іркутської оперети чи «Екватор» Злотника? Жаль, що цей твір більше не виконується, в ньому полістилістика органічна. Відверто кажучи, мене сьогодні здивували деякі речі: дівчина-француженка співає українську попсу поставленим оперним голосом, на джинсах танцівників принти величезних вишитих троянд – суцільний кітч.
  Ф.: Але глядачеві подобається! Ось наша сусідка (тут він поглянув у мій бік) прийде додому, вдягне банний халат, як у цієї Хелен (навіть ім’я її співпало), і буде уявляти себе героїнею роману.
  Е.: Я так і не зрозумів, чому вона перестала писати Остапу і знову з’явилась – у його мріях чи снах?
  Ф.: Загадкова жіноча душа відкидає логіку, замінює її почуттям і дозволяє сприйняти будь-який сценарій, якщо він розцвічений гарним відео, світловими ефектами, сучасним балетом.
  Е.: Справді, балет і хор на високому рівні, оркестр звучить чудово, в постановці мені найбільше сподобались ліричні танцювальні дуети. Вони втілюють переживання юних героїв, складну проблему вибору: кохання або батьківщина.
  Ф.: Так, для майбутнього Євро це – саме те, що треба. За рік вистава обкатається, всі дрібниці стануть на свої місця. Але я все ж не розумію, куди поділись головні персонажі під час танців косарів і дівчат зі снопами.
  Е.: Ти знову шукаєш сюжет. Розслабся і сприймай виставу просто як попурі на українські народні та естрадні теми. Вона вийшла цілісною завдяки обрамленню головною темою в пісні «Як тебе не любити, Києве мій» і яскравій ударній кульмінації на золотому перетині.
  Ф.: Тут я не можу не погодитись. Початок другої дії дуже ефектний, власне, як і фінал.
  Е.: От бачиш, ти вже вказав на позитивні риси. А я вирішив подарувати квитки на цю виставу своїм батькам – нехай крім Штрауса і Кальмана відвідають таке сучасне дійство.

  Підслухала і записала
  Олена Галузевська,
  кандидат мистецтвознавства
  P.S. Фото зробити не вдалось внаслідок сумлінного виконання білетерами своїх обов’язків.
  | 94.27.66.*
 • АлександрКиївський національний академічний театр
  Здравствуйте!
  Наше ателье занимается пошивом исторических мундиров по 1-й. 2-й Мировых войнах. Ассортимент постоянно расширяется. Принимали заказы с Мосфильма, Одесской киностудии.
  Будем рады сотрудничеству с Вами.
  С ув. Александр
  http://voin.zp.ua/publ

  55299
  | 89.162.208.*
 • Зав.лит. ЛатышеваКиївський національний академічний театр
  Помогите! Нужна пьеса "Шельменко Денщик" Г.Квитка Основьяненко на русском языке.У вас есть знаем точно, проявите пожалуйта, мелосердие и солидарность.Умоляю
  | 95.188.72.*