1 из 10
1 голос
1 1

кофейня

Кофе Тайм

Киев, ул. Крещатик, 24
(050) 410-38-04
круглосуточно
   Мережа сіті-кафе Кофе Тайм - це гармонійне поєднання великого асортименту справжньої кави та добірного меню, котре прийдеться до смаку навіть самому вишуканому гурману. Кофе Тайм – це найкраще місце чи то для ділової зустрічі, чи то для романтичного побачення, зустрічі з друзями та рідними.
   В меню сіті-кафе Кофе Тайм – представлена добірка страв з європейського меню, суши-бар та широкий асортимент смачних десертів.
   Почніть Ваш день з ароматної чашки Американо в дуеті з домашніми запашними сирниками або спробуйте фірмовий «Англійський сніданок» з апельсиновим фрешем. А ввечері під час посиденьок в галасливій компанії друзів до келиха пива замовте курячі крильця у томатно-часниковому соусі.
   Якщо театр починається з вішалки, то «Кофе Тайм» - познайомить Вас зі смачними новинками кухні та барної карти, розкриє секрети трендових страв.
   «Кофе Тайм» - відчуй смак часу.
  • Іван ЛугінаКофе Тайм
    Були в цій ( забігаловці) по іншому сказати не можу,протягом 40 хвилин ніхто непідійшов .Коли попросив книгу відгуків ,чекав ще 5 хвилин.Якщо хочете провисти гарно час то неходіть сюди( хоч це і центр столиці а що говорити вже про мережу)ужас.
    | 37.53.87.*