Театр драмы и музыкальной комедии им. Щепкина: добавить событие
0 из 10
0 голос
0 1

театр

Театр драмы и музыкальной комедии им. Щепкина

Сумы, пл. Театральная, 1
(0542) 22-20-57, 22-30-14
   З величезним успіхом на сцені театру ім. М.С.Щепкіна здійснювались постановки таких чудових драматичних творів як «Отелло» У. Шекспіра, «Розбійники» Ф. Шиллера, «Медея» Евріпіда, «На дні» М. Горького, «Оптимістична трагедія» І. Вишневського, «Наталка Полтавка» М. Лисенка, «Запорожець за Дунаєм» С. Гулака-Артемовського, «Майська ніч» М. Гоголя, «Назар Стодоля» Т. Шевченка, «Безталанна» І. Карпенка-Карого, «Маруся Богуславка» М. Старицького, «Весела вдова» Ф. Легара, «Маріца» І. Кальмана, «Летюча миша» Й. Штрауса, «Верона» Г. Горіна, «Ціаністий калій з молоком, чи без?..» Х. Мільяна і т.д.
   
   Практично в усі часи своєї історії театр був на вершині успіху, - і це завдяки тому, що йому щастило на талановитих людей. І як тут не згадати диригента В.Вітковського, В.Серебрякова, хормейстера В.Литвина, балетмейстера Ю.Надєйкіна, художників С.Блайваса, О.Дольца, режисерів В.Савінова, Ю.Березу, артистів Н.Домбровську, Є.Рудіну, М.Островську, М.Лісову, О.Льдова, О.Жук, Є.Северіну, Є.Панченко, О.Білодіда, П.Собецького та багатьох-багатьох інших, які кожен у свій час творили славу нашого театру.
   
   Втім, віддаючи належне історії, ми з особливою шаною ставимось до тих, хто своєю невтомною творчою працею звеличує ім'я театру сьогодні: народні артисти України М.Ластовецький, Є.Серебрякова, заслужені артисти України О.Рибчинський, В.Берелет, С.Корінний, С.Федосенко, О.Зарицька, заслужена артистка РСФСР І.Досаєва, заслужений працівник культури України В.Тамілін, артисти Н.Нерянова, Т.Корінна, В.Назаренко, Н. Дехта.
   
   Радує те, що слава щепкінців, які завжди “зривали” оплески на кращих сценах України, Росії, Білорусі, і сьогодні в надійних руках, тут є така талановита молодь, як лауреат міжнародних та всеукраїнських конкурсів П.Челялі, М.Корінна, П.Рибчинський, А.Кнопік, Ю.Кулик.
   
   І добре, коли опікуються творчими процесами в театрі справжні майстри своєї справи, серед яких режисер-постановник Г.Кобець, головний художник Л.Аполлонова, балетмейстер Т.Сердюк, хормейстер К.Рохіна, зав. художньо-постановчою частиною Г.Кіріченко, начальник пошивочної дільниці Л.Медвідь та ін.
   
   Контактні телефони: (0542) 22-20-57, 22-54-58 (факс), 22-30-14 (адм.)
Администрация
Если Вы являетесь представителем заведения, свяжитесь с нами по адресу info@party.com.ua