Каштановая Аллея: добавить событие
0 из 10
0 голос
0 1

ресторан, кафе, бар

Каштановая Аллея

Полтава, ул. Октябрьская, 58а
Концертный зал Листопад, Кооперативный университет
(0532) 50-04-57, (0532) 56-21-12
12:00-23:00
Развлечения:  TV/Video , Шоу
Специальные:  VIP-зал , Банкетный зал
Кухня:  Русская , Украинская , Французская
Предложения:  Банкеты , Бизнес-ланч
    Ресторанний комплекс "Каштанова Алея" розташовано в самому центрі міста Полтава. Відвідавши наш ресторан вперше - Ви назавжди опинитесь в лавах наших постійних клієнтів і повернетесь до нас знов і знов... Наші кухарі здивують Вас чудовими стравами Європейської, Мексиканської и Української кухні. Шанувальників елітних напоїв приємно порадує Карта Вин нашого ресторану. В ній Ви знайдете вина найкращих виробників Франції, Італії, Іспанії та інших країн світу.
   
    На першому поверсі ресторанного комплексу розташовано ПАБ. Особливо Вам запам'ятаються бар, що обертається та пивні станції, розташовані прямо на Вашому столику. Ви зможете самі наливати собі один з трьох сортів пива, причому стільки - скільки забажаєте. Відмінно підібрані страви до пива допоможуть Вам отримати незабутнє враження від часу, проведеному в ПАБі нашого ресторану. В доповнення до всього, Ви зможете замовити відмінні коктейлі. Жоден з коктейлів не залишить Вас байдужим.
   
   
   
    На другому поверсі на Вас чекає незабутня атмосфера вишуканості та комфорту. Затишок та професійні офіціанти допоможуть Вам провести романтичний вечір або ділову зустріч, відпочити та насолодитись нашими стравами. Спокійна музика та атмосфера, пануюча в ресторані зробить Ваш відпочинок незабутнім.
    В Ресторані Ви також можете провести будь-які свята, весілля або ювілеї.