0 из 10
0 голос
0 1

салон краси

Студio S / Студио S

Львов, ул. Арсенальская, 7
возле центрального входа в музей Арсенал
(032) 297 56 34, (067) 97 97 319
10:00 - 19:00
   Наш салон краси пропонує Вам повний перелік перукарьких послуг найвищого класу. Наша головна мета - доставити задоволення нашим гостям.
   Дипломовані перукарі, Майстри манікюру і педикюру допоможуть Вам створити досконалий образ і підкреслити природну чарівність.
   День за днем салон краси «Студіо S» втілює в життя найзаповітніші мрії клієнтів!
   Досвідчені майстри нашого салону творчо підходять до своєї справи. Ми з радістю допоможемо Вам кардинально змінити звичний образ, врахуємо всі побажання, при необхідності дамо поради і рекомендації.
   Майстри-перукарi пропонують наступні послуги: стрижки будь-якої складності, фарбування, колорування волосся, святкові зачіски і укладання, легкі (Бio) і хімічні завивки і багато іншого.
   Майстри манікюру пропонують гелiєве нарощування нігтів будь-якої складності, манікюр, педикюр, сучасний дизайн.
   Якщо Вам не шкода часу і сил, можете відвідати всі салони краси Львова, але будьте впевнені - такого співвідношення помірних цін та найвищого якості, немає ніде. Десятки людей вже переконалися в цьому, поповнивши ряди наших постійних клієнтів.
   Дивно тепла атмосфера і дружній колектив салону краси «Студіо S» допоможуть Вам забути про нескінченні тривоги і проблеми. Довіртеся «золотим» рукам майстрів «Студіо S» і новий вигляд буде справді досконалим.
   «Студіо S» - салон краси Львова, йде в ногу з тенденціями моди, підкреслюючи індивідуальність кожного гостя!
   Краса врятує світ, а салон «Студіо S» допоможе зберегти і підкреслити красу!
Администрация

Студио