Сьоме небо: добавить событие
9,5 из 10
2 голоса
1 1

салон тату

Сьоме небо / Седьмое небо

Львов, ул. С.Гавришкевича, 4
неподалік Лялькового театру
(097) 478-39-14
11:00-20:00
Услуги салона красоты:  пирсинг , татуаж
    Студія художнього татуювання "СЬОМЕ НЕБО" існує не так довго, з 7.10.2009 року, але за цей час встигла вже активно себе реалізувати на ринку послуг.
    Майстри нашого салону мають багаторічний стаж роботи, дипломи підвищення кваліфікації (майстер клас), затверджені асоціацією тату і пірсінгу України. Вони завжди намагаються знаходити індивідуальний підхід до кожного клієнта і виконують роботу з урахуванням особливостей кожного, беручи до уваги анатомічні особливості людини.
    Наша мета - допомогти Вам, за допомогою татуювання і пірсінгу досягти нових відчуттів, що змінюють життя, прикрасити ваше тіло, допомогти виділитися з натовпу, підкреслити свою індивідуальність і сексуальність.
    Наша студiя пропонує найширший вибір ексклюзивних мотивів і ескізів татуювань. Ескізи татуювань є у альбомах групи.
    Наша студія може запропонувати Вам всі види проколів. Величезний вибір прикрас для пірсингу. Ми використовуємо тільки кращий інструмент. Мінімум болю, максимум краси. Гарантія повної стерильності процедури.
    Також ми займаємося перманентним макіяжем, популярні техніки нанесення. Консультації візажиста. Тільки професійне виконання та найкраще обладнання. Гарантія якості і безпеки.
    У нашій студії Вас чекає домашня атмосфера і доброзичливе ставлення. Вас проконсультують з приводу вибору тату, пірсингу, та місця нанесення татуювання.
    Всі процедури в нашому салоні проводяться в умовах повної стерильності і відповідають санітарно-епідеміологічним нормам і правилам, використовується тільки одноразове обладнання (голки, рукавички, насадки). Ті інструменти, які не є одноразовими, проходять багатоступеневу дезинфекційну, стерилізаційну обробку. Для цього використовуються «сухожаровий стерелізатор», «бактерицидний стерилізатор», «опромінювач бактерицидний», дане обладнання сертефіковано МОЗ України.
  • Аркадий СеменюкСьоме небо
    Хотел выразить благодарность ребятам из 7-го неба. Делал небольшую надпись, помогли подобрать шрифт, определиться с размером. Татуха супер, то что хотел. Цены демократичные. Коля и Дима спасибо вам, вскоре приду еще! всем рекомендую Седьмое небо!
    | 83.170.198.*
Администрация
Если Вы являетесь представителем заведения, свяжитесь с нами по адресу info@party.com.ua