Unity fitness club: добавить событие
0 из 10
0 голос
0 1

фитнес клуб

Unity fitness club / Юніті фітнес клуб

Львов, ул. Роксоляны, 18
конец ул. Суботивськой
(067) 674-56-36, (063) 779-80-79
8:00-22:00
   Наш фітнес клуб створений спеціально для жінок. Тут все продумано до дрібниць, щоб кожному було комфортно і приємно займатися.
   
   У нашому фітнес клубі реалізована чудова ідея, що хвилює багатьох жінок – можливість приходити на тренування з дітьми. Молоді мами можуть вибрати зручний час для тренувань і при цьому не думати, з ким залишити малюка . Ви зможете записати дитину на паралельні тренування або залишити його у залі очікування для перегляду мультфільму, малювання або ліплення з пластиліну . Поки мама буде займатися – малюк приготує для неї чудові саморобки і привітає з успішним тренуванням .
   
   Так само велика увага приділена дітям. Малюки можуть не тільки очікувати маму з адміністратором, але і займатися самі. Для дітей існує ряд занять, спрямованих на фізичний розвиток, який є дуже важливим в юному віці. Малюки зможуть побігати, пострибати і навчитися корисним вправам під наглядом досвідченого інструктора. Для молодшого віку організована група з дитячої йоги, а також танці.
   
   Для занять у нас обладнанj два зали . Перший розрахований на тренування групи до 15 людей і оснащений всім необхідним для фітнесу обладнанням . Другий зал обладнаний пілонами, і в ньому окрім Pole dance проводитимуться заняття з стрейтчінгу, стриппластики та іншим жіночим видами фітнесу з групою до 8 людей. У залах завжди комфортна для занять температура, світло і затишно .
   
   Крім тренувань в залах, плануються виїзні заняття, а також спільний активний відпочинок.
   
   Після тренувань Ви зможете прийняти душ, попити прохолодної води і з новими силами відправлятися підкорювати світ!
   
   Вам буде надана консультація з щодо навантажень, які будуть підходити саме Вам, допоможуть підібрати оптимальний вид фітнесу, розкажуть, як правильно харчуватися, щоб отримувати від тренування максимальний ефект.
   
   Окрім цього в клубі проводитимуться майстер класи з миловаріння, виготовленню прикрас і декорів ручної роботи, мехенді і багато інших, так само будуть проводитися творчі заняття для дітей.
   
   Все, що Вам залишається – прийти і спробувати на собі, як зміниться Ваш світ вже з перших тренувань!
Администрация

Любов