0 из 10
0 голос
0 1

отель, ресторан, бар

Edem Resort

с.Стрілки
(067) 314-65-12
цілодобово
   В Едем Резорті ви без сумнівів отримаєте насолоду у ресторанах та барах. Особливою гордістю комплексу є його невелика власна кондитерська – Дольче.
   
    Хоча новітні технології готування їжі дозволяють готувати швидше та зручніше, проте в Edem Resort ми віддаємо перевагу ручній роботі: адже лише так зберігаються традиції та передається любов! Дякуючи кропіткій роботі кожного з робітників готелю (садівник, що вирощує овочі для нашої кухні, конс’єрж чи помічник повара) страви , які потрапляють Вам на стіл, несуть в собі тепло рук та смак домашньої натуральної кухні. Це особливо важливо в техногенний час, коли якості продуктів приділяється все менше уваги.
    Відкрийте для себе різноманіття смаків, ароматів та відчуттів у ресторані «Provance», посидіть за бокалом вина у «De Vine» або пригубіть коктейль чи каву в «Dolce Bar» - відчуйте смак легкості та вишуканості. В вечірній час Вас чекає Lounge Bar – наш персонал без зупинок турбуватиметься про Вас. Досконалість має бути у кожній деталі. Все, що Вас оточує – чистота, краса та щирість, адже на Вас тут чекали!
   
    Вранці, поки ви ще спите наші пекарі вручну замішують тісто з найкращих натуральних інгредієнтів. Духмяна випічка та смачний сніданок чекатимуть на Вас.
    Відчуйте легкість та невимушеність життя у Piano – барі, під ніжні звуки рояля. Ви розслабитесь за чашкою вечірнього чаю у колі друзів, проведете час за книгою у бібліотеці та відчуєте приємність атмосфери готелю Edem Resort.
   
   Схема проїзду: Виїхати з міста Львова по вул.Зелена та рухатись 23 км. по трасі Н09 до селища Бібрка. В Бібрці повернути ліворуч на дорогу Т1425, рухатись дорогою 2 км. після чого повернути праворуч на дорогу Т1411 в сторону села Стрілки. В селі Стрілки повернути ліворуч до Едем-Резорту (їхати 2 км.)