Бухта Вікінгів: добавить событие
0 из 10
0 голос
0 1

готель

Бухта Вікінгів

Львов, ул. Лісна, 14
12 км від Львова
(067) 515-55-55, (032) 240-34-28
цілодобово
Специальные:  VIP-зал, Банкетный зал, Вид из окна, Летняя веранда, Столики для некурящих
Парковка:  Бесплатная, Охраняемая
Гостиничные услуги:  автостоянка, бар, бильярд, заказ такси, интернет, конференц-зал, обслуживание в номерах, ресторан, сейф
Развлечения:  Бесплатный Wi-Fi, Бильярд, Пейнтбол, Пляж, Рыбалка
   Затишні номери "Бухти Вікінгів" створені у класичному стилі з індивідуально продуманими меблями і декором, для теплої, а головне комфортної атмосфери.
   
   Ми також пропонуємо Вам організувати святкування, весілля або корпоративний відпочинок у нашому банкетному залі. Це дуже зручно, адже до Ваших послуг - безліч додаткових сервісів, котрі розташовані безпосередньо у нашому комплексі. Ви зможете провести зустріч, семінар, паралельно відпочиваючи на природі. "Бухта Вікінгів" постійно збільшує кількість сервісів та можливостей, для того, щоб Ви могли отримати у нас максимально позитивний відпочинок та організувати робочий процес.
   
   Кінно спортивний центр пропонує всім охочим: навчання верховій їзді, аматорські заняття, катання на конях; криті манежі для занять кінним спортом; спортивна секція для дітей (навчання в дитячо-юнацькій спортивній школі); кінні прогулянки та проведення дозвілля в незвичайній обстановці.
   
   "Бухта Вікінгів" пропонує великий спектр розваг протягом всього року за помірними цінами. Завітайте до нас самі та переконайтеся у цьому.
   
   Готельно-розважальний комплекс "Бухта Вікінгів" розташований за межею м. Львова - 12 км. у напрямку м. Бібрка.
Администрация

Irina