0 из 10
0 голос
1 1

кинотеатр

Жовтень

Киев, ул. Константиновская, 26
(044) 417-27-02
Подробная информация отсутствует
 • ТатьянаЖовтень
  Комерційна пропозиція
  по наданню охоронних послуг
  Агентство безпеки ТОВ "АРНІ" є юридичною особою яке створено в 2003 році, за цей час ми зайняли стабільне місце на ринку охоронних послуг. За час свого існування ТОВ «Арні» надавало свої послуги підприємствам і організаціям різних форм власності як в м. Києві так і в інших регіонах України, в тому числі: ВАТ "Укрпромпроектбудсервіс"; ЗАТ "БЕАРС"; супермаркети ТОВ "Ельдорадо"; Складські приміщення "Ельдорадо-Інвест"; ГБК "Академічний"; ТОВ "БМБ Маргарин"; ТОВ "Юніверсал Телеком"; ТОВ "ББФ" , ТОВ "Інвестиційні бізнес-технології", АБ "ІКАР-БАНК", Філія ЗАТ комерційного банку "Приватбанк"; ВАТ СКТБ "Комплекс" та ряд інших об'єктів.
  Керівництво та спеціалісти агентства завжди готові надати допомогу в прийнятті оптимального рішення з організації контрольно перепускного режиму, охорони та забезпечення безпеки Вашого підприємства та Ваших матеріальних цінностей.
  Ми надаємо послуги:
  фізична охорона об 'єктів та майна;
  організація та забезпечення контрольно-перепускного режиму на об'єкті; охорона та супроводження вантажів на шляху слідування;
  забезпечення належного встановленого порядку при проведенні культурно-масових заходів, презентацій, виставок; - розробка проекту, постачання комплектуючих, монтаж:, підключення під нагляд охорони та обслуговування - охоронної сигналізації, відеонагляду, протипожежної сигналізації; консультації з питань організації всіх видів охорон.
  Охорона та безпека об'єктів забезпечується професійно підготовленими співробітниками, які пройшли спеціальну підготовку, чи мають досвід роботи в державній службі охорони, в органах внутрішніх справ, СБУ.
  Охорона по бажанню замовника забезпечується форменим одягом, спецзасобами, радіозв'язком.
  Вартість послуг фізичної охорони становить від 12,00 грн. за годину охорони.
  Фізична охорона може бути посилена технічними засобами охорони та відео наглядом.
  Охорона може здійснюватися з матеріальною відповідальністю та страхуванням ризиків охорони.
  Наша ліцензія МВС України по наданню послуг, пов'язаних з охороною державної та іншої форми власності АА № 604770.
  Наша адреса: м. Київ; вул.Попудренка,52; оф.203-6
  Тел./факс 496-30-61 моб.тел. 0930898364
  З повагою,
  менеджер ТОВ «Арні»
  | 88.81.230.*