Галерея "Мистецтво Слобожанщини": добавить событие
0 из 10
0 голос
0 1

выставочный центр

Галерея "Мистецтво Слобожанщини"

Харьков, пл. Свобды, 5
Госпром, 4 подъезд, 1 этаж
(057) 717-10-40
11:00-19:00
   Галерея «Мистецтво Слобожанщини» була заснована у грудні 1999 року 2_052 і з того часу стала однією з важливих виставкових ділянок Харкова. Експозиція її постійно поновлювалася і представляла твори різних мистецьких спрямувань — живопис, графіку, фотографію, декоративне мистецтво.
   
   Навесні 2011 року галерея стала структурною частиною Харківського обласного організаційно-методичного центру культури і мистецтва, оновивши та вдосконаливши програму діяльності. Тут постійно представляються роботи різних майстрів нашого краю — різних вікових категорій, невідомих та тих, хто вже завоював прихильність та визнання у глядачів, майстрів академічного спрямування та авторів, що працюють у нових течіях та з сучасними матеріалами. Особлива увага приділяється іменам молодих художників, представленню їх робіт на сучасному українському арт-просторі, адже молоде актуальне мистецтво як ніколи вимагає підтримки з боку державних мистецьких закладів.
   
   Експозиція у галереї змінюється кожні два тижні та паралельно ведеться розробка тематичних зустрічей та майстер-класів з відомими сучасними художниками. В межах полегшення відвідування галереї було створено її інтернет-сайт, на якому Ви маєте змогу постійно знайомитися з оновленням експозиції, дізнаватися про новини галереї, відвідувати віртуальні експозиції минулих виставок. Ми намагатимемося зробити Ваші прогулянки віртуальними залами нашої галереї найбільш зручними та цікавим.
   
   Розклад роботи: ВТ-СБ 11:00 - 19:00