Подруга життя


Время: 19:00, еженедельно по средам
Место:  Украинский малый драматический театр театр
Адрес:  Киев, ул. Прорезная, 17
Вход:   60 грн. Подруга життя.
За однойменною п’єсою Л.Корсунського
Комедія.
Телефон:  (044) 517-39-90, (099) 603-97-33

«Подруга життя» - незаміжня жінка – це завжди загадка і завжди інтрига. Тому, що як складуться взаємини з нею, чого можна сподіватися самотньому чоловіку – це завжди проблема, тому що в центрі всіх бажань, стремлінь, є пошук смислу життя. Пошук щастя, можливості реалізації найглибших і найпотаємніших мрій.

І ось у нашій виставі відбувається зіткнення 4 самотностей, 4 мрій про щастя, про здійснення звичайних буденних і дуже простих мрій про сім‘ю, про душевну близькість між чоловіком та жінкою.

ближайшие события в Украинский малый драматический театр
20 сентября
по понедельникам
Гроші 15:00
Гроші
Жадібність і любов до грошей Герасима Калитки породжує цілий ряд, сповнених чудовим народним гумором колізій, в які він раз по раз потрапляє, зрештою нариваючись на ще спритніших авантюристів.
За п’єсою І.Карпенка-Карого “Сто тисяч”. Комедія.
22 сентября
по средам
Подруга життя 19:00
Зіткнення 4 самотностей, 4 мрій про щастя, про здійснення звичайних буденних і дуже простих мрій про сім‘ю, про душевну близькість між чоловіком та жінкою.
Вход: 60 грн. Подруга життя. За однойменною п’єсою Л.Корсунського Комедія.
23 сентября
по четвергам
Пошились у дурні 19:00
Пошились у дурні
Двоє молодих гарних хлопців служать наймитами у заможних господарів і до нестями закохані в хазяйських дочок, батьки яких мріють віддати їх заміж за багатих женихів.
Та не тут то було... Хлопці заради здійснення своєї мрії пускаються на хитрощі.
Вход: 60 грн. "Пошились у дурні" За п'єсою Марка Кропивницького. Комедія. Режисер - засл. арт. України Ірина Ломакіна Художник - Олексій Гавриш Музичне оформлення - Олег Де Путятін Пластика - Петро Наку, Юліана Тодорюк У виставі задіяні актори: Анатол
24 сентября
по пятницам
Пошились у дурні Олександр Герелес, Маргарита Воронова, Анатолій Борисенко, Світлана Шалига, Олександр Печеник, Олексій Крилов, Леонід Кондратюк, Володимир Пшеничний 19:00
Пошились у дурні
Вход: 60 грн.
Добавить заведение   Размещение рекламы   Контакты   Правовая информация