Гроші


Гроші
Время: 15:00, еженедельно по понедельникам
Место:  Украинский малый драматический театр театр
Адрес:  Киев, ул. Прорезная, 17
Телефон:  (044) 517-39-90, (099) 603-97-33

 В центрі вистави постать Герасима Калитки, який ладен за гроші і чорту душу віддати. Його жадібність і любов до грошей породжує цілий ряд, сповнених чудовим народним гумором колізій, в які він раз по раз потрапляє, зрештою нариваючись на ще спритніших авантюристів. Протягом усієї вистави не полишає відчуття, що усе це відбувається сьогодні, настільки геній драматурга – класика передбачив, що суть подібних людей не змінюють навіть століття. 

ближайшие события в Украинский малый драматический театр
26 июня
по средам
Подруга життя 19:00
Зіткнення 4 самотностей, 4 мрій про щастя, про здійснення звичайних буденних і дуже простих мрій про сім‘ю, про душевну близькість між чоловіком та жінкою.
Вход: 60 грн. Подруга життя. За однойменною п’єсою Л.Корсунського Комедія.
27 июня
по четвергам
Пошились у дурні 19:00
Пошились у дурні
Двоє молодих гарних хлопців служать наймитами у заможних господарів і до нестями закохані в хазяйських дочок, батьки яких мріють віддати їх заміж за багатих женихів.
Та не тут то було... Хлопці заради здійснення своєї мрії пускаються на хитрощі.
Вход: 60 грн. "Пошились у дурні" За п'єсою Марка Кропивницького. Комедія. Режисер - засл. арт. України Ірина Ломакіна Художник - Олексій Гавриш Музичне оформлення - Олег Де Путятін Пластика - Петро Наку, Юліана Тодорюк У виставі задіяні актори: Анатол
28 июня
по пятницам
Пошились у дурні Олександр Герелес, Маргарита Воронова, Анатолій Борисенко, Світлана Шалига, Олександр Печеник, Олексій Крилов, Леонід Кондратюк, Володимир Пшеничний 19:00
Пошились у дурні
Вход: 60 грн.
01 июля
по понедельникам
Гроші 15:00
Гроші
Жадібність і любов до грошей Герасима Калитки породжує цілий ряд, сповнених чудовим народним гумором колізій, в які він раз по раз потрапляє, зрештою нариваючись на ще спритніших авантюристів.
За п’єсою І.Карпенка-Карого “Сто тисяч”. Комедія.
Добавить заведение   Размещение рекламы   Контакты   Правовая информация